Zawody Spławikowe 70 lecie - Dzień Wędkarza 21.06.2020 r.

W niedzielę 21 czerwca 2020 roku na zbiorniku Rzęsa nr 306 odbyły się pierwsze tegoroczne spławikowe zawody wędkarskie zorganizowane przez Koło PZW nr 100 Siemianowice Śląskie.

Około godziny 7:00, po sprawdzeniu listy obecności, zmierzeniu temperatury każdemu uczestnikowi oraz po wypełnieniu oświadczeń przez uczestników, Prezes Koła kol. Krytian Sowada wraz z Sędzią Głównym kol. Andrzejem Fijałkowskim przywitali wszystkich. Omówiony został sposób przeprowadzenia tych zawodów, które ze względu na sytuację epidemiologiczną nie wyglądały tak jak do tej pory.

Po wylosowaniu przez Sędziego Głównego stanowisk dla zawodników, wszyscy udali się w celu przygotowania na swoje miejsca.

O godzinie 9 rozpoczęto wędkowanie i po 3 godzinnej turze zawodów wyłoniono zwycięzców.

Okazali się nimi koledzy.

1. Dariusz Bańka 4050 pkt.

2. Szymon Franek 3755 pkt.

3. Adam Pohl 3565 pkt.

Wszystkie wyniki znajdują się w załączonym do tej wiadomości protokole.

Wszyscy uczestnicy, udali się na przygotowany poczęstunek, a na koniec zawodów Prezes Koła wręczył zwycięzcom puchary oraz nagrody rzeczowe.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy stawili się w tym dniu na starcie. Frekfencja pokazła, że jest ogromne "zapotrzebowanie" na udział w zawodach przez członków naszego koła.

Pomimo wszelkich restrykcji, zawody przeiegły w bardzo miłej i towarzyskiej atmosferze.

Zapraszamy do udziału w innych zawodach wędkarskich organizowanych przez nasze koło. Więcej informacji nt. zawodów znajduje się w zakładce ZAWODY 2020.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Zarząd Koła PZW nr 100 Siemianowice Śl.