0

Spławikowe Zawody O Puchar Kapitanatu i Puchar Komisji Rewizyjnej

W niedziele 21 oraz 28 lipca 2019 r na zbiornikach Kozłowa Góra i Przeczyce rozegrane zostały kolejne zawody zaliczane do spławikowego GP koła PZW nr 100 Siemianowice Śląskie.

W zawodach o Puchar Kapitanatu Sportowego na Kozłowej Górze startowało 18 osób, w zawodach tych zwyciężył kol. Mateusz Michalski, drugie miejsce zajął kol. Piotr Buraczewski, a trzeci był kol. Dariusz Sobota.

W zawodach o Puchar Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej natomiast startowało 14 osób. Najlepszy okazał się kol. Andrzej Lis, drugi kol. Adam Pohl, a trzecie miejsce przypadło w tych zawodach kol. Romualdowi Fonfara.

Serdecznie dziękujemy za udział i sporotwą rywalizację.

Aktualna tabela GP znajduje się TUTAJ.

Ostatnie zawody zaliczane do klasyfikacji GP koła w roku 2019 odbędą się 25 sierpnia na zbiorniku Rzęsa. Już dzisiaj przypominamy, że na zawody obowiązują zapisy, które do czwartku poprzedzającego te zawody tj. do 22 sierpnia prowadzi kol. Mateusz Michalski pod numerem telfonu 730-042-216.